KONST / Skulptur & konsthantverk / Gipsrelief 11543280
nr 1154 3280
Gipsrelief
monogramsignerad BH, 3 flickor, daterad 48,54x35
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:18:53
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr